O nas

DR ANDRE® to marka stworzona z zamiłowania do medycyny naturalnej i samej natury. Pragnęliśmy przekształcić nasze zainteresowanie w działanie, dostarczając namacalny dowód dobroczynnej aktywności ziół i roślin. W ten sposób tworzymy linię naturalnych, wysokogatunkowych preparatów. Nasze produkty dalece wykraczają poza ramy powszechnie znanych suplementów diety w postaci wielobarwnych kapsułek ze sklepowych, aptecznych i wirtualnych witryn.

biogreen

To najnowsza propozycja dla klientów o nieprzeciętnych wymaganiach. Obecnie pracujemy nad nowatorską linią produktów dla kobiet w i po okresie menopauzy. Tę ofertę kierujemy do świadomych pań o sprecyzowanych oczekiwaniach.

BIOGREEN® nie jest linią, która dotrzyma Ci kroku – to produkty, dzięki którym Twoje życie nabierze nowego tempa.

DR ANDRE® to prawdziwe nutraceutyki – produkty światowej klasy – sukcesywnie wprowadzane na polski rynek. Naszą misją jest stworzenie profesjonalnej linii nutraceutyków, wspomagających zdrowie w najbardziej pożyteczny i bezpieczny sposób.

Prowadzimy rozmowy z wieloma partnerami na różnych kontynentach, poszukujemy najlepszych składników, sprawdzamy wszelkie badania dotyczące skuteczności danego produktu. Wszystko po to, aby dostarczyć w pełni satysfakcjonujący produkt na ręce świadomych i wymagających konsumentów.

Od samego początku powstania firmy mamy wyjątkowego konsultanta medycznego – jest nim prof. Andrzej Frydrychowski.

Ten nietuzinkowy człowiek, lekarz, naukowiec i właściciel jedynego na świecie patentu na pozyskiwanie bioaktywnego kolagenu rybiego czuwa nad poprawnym komponowaniem składów mieszanek oraz ich bezpiecznym działaniem i stosowaniem.

Tworząc markę DR ANDRE® nie zamierzamy pominąć panów oraz naszych najmłodszych pociech. Nasz zespół opracowuje właśnie kolejne receptury – specjalnie dla Ciebie.